Мало хто знає, але для успішної інкубації і максимально можливого виведення, дуже важливі температура і вологість у приміщенні, де знаходиться інкубатор.
У теплу і холодну пору року, потрібно підтримувати певний мікроклімат в приміщенні, щоб уникнути проблем і отримати бажаний результат.
повітрообмін
У приміщенні де буде проходити інкубація, потрібно встановити приточно-витяжну вентиляцію, за нормативами щогодинний повітрообмін в інкубаторії необхідний в розмірі 3-5 обсягів на годину, але для потужностей до 2000 пташенят в тиждень, я вважаю досить 1,5-3 обсягу на годину.
Приклад: якщо у вас приміщення 100м3, то вам небходім повітрообмін 300-500м3 в годину.
Зверніть увагу, що повітрообмін розраховується саме в годину, а не в день або тиждень.
Якщо планується виробляти інкубацію в холодний період року, то необхідно оснастити і приплив повітря, і його викид гравітаційними жалюзі, для запобігання потрапляння зайвого холодного повітря в приміщення і виникнення протягу.
Оскільки повітря береться зовні, то бажано ставити фільтра від пилу.
ТЕМПЕРАТУРА І ВОЛОГІСТЬ
Температура в приміщенні де проводиться інкубація підтримується в межах від 18 до 20°С
Вологість в приміщенні для інкубації підтримується в межах від 40 до 60%
При інкубації в теплу пору року, необхідно для підтримки правильної температури в приміщенні використовувати кондиціонер.
У холодну пору року приміщення повинно бути опалювальним.
Пряме сонячне світло не повинен потрапляти на інкубатори, це слід врахувати при проектуванні вікон (якщо приміщення будується з нуля) або при установці інкубатора в уже
існуюче приміщення.
У приміщенні стіни і підлога повинні бути облицьовані плиткою, яка допускає дезінфекцію і вологе очищення.
У цьому відео я розповім про температурні режими і про ті проблеми з якими ви можете зіткнуться при інкубації. І найголовніше, що потрібно робити, щоб виправити ситуацію якщо вона виникла.
Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете добитися відмінних результатів і уникнути неприємностей.
Бажаємо вам максимальних виведень!