You are currently viewing РЕЖИМ ІНКУБАЦІЇ перепелиних яєць

РЕЖИМ ІНКУБАЦІЇ перепелиних яєць

Виведення перепелів – заняття щодо нове. Пташка у догляді невибаглива, має смачне м’ясо і дієтичне яйце, яке швидко дозріває в інкубаторі. Тому інкубація перепелів вважають перспективним видом діяльності.

Температура інкубації грає ключову роль в успішному розведенні цього птаха. Необхідно дотримуватися режиму інкубації перепелиних яєць з високою точністю! Саме від нього залежить життя і здоров’я майбутніх пташенят. Неправильні значення температури приведуть до більш тривалого формування зародка, а в окремому випадку сприяє загибелі ембріона. Тому дуже важливо використовувати хороші інкубатори, які точно підтримують задані параметри.

ЕТАПИ ІНКУБАЦІЇ

Інкубаційний період перепілок триває близько 18 днів і умовно поділяється на три етапи. Кожен з етапів характеризує індивідуальний порядок (в відео представлена таблиця), при цьому важливо дотримуватися загальних вимог:

  • робити правильну закладку яєць, яка повинна бути вертикальною повітряною камерою вгору;
  • дотримуватися температурного режиму: ретельно відстежувати температуру, не допускаючи відхилень від норми;
  • стежити за вологістю, не допускаючи висихання білка. Шкаралупа стає занадто твердою для малюків, коли вони готові з неї вибратися. Вода використовується тільки дистильована або кип’ячена!
  • вчасно перевертати яйця, щоб забезпечити їх рівномірне прогрівання. В іншому випадку зародок прилипає до яєчній шкаралупі, що провокує його загибель. Процедура проводиться строго на певному інкубаційному етапі!

ІНКУБАЦІЯ

З 1-го дня і по 12-й температуру потрібно підтримують на рівні 37,7°С, вологість повинна бути виставлена – 56%. Поворот потрібно робити 1 раз на годину.

У наступні дні, з 13 по 14 день, температуру потрібно знизити до 37,5°С, вологість знижуємо до 51%. Поворот без змін 1 раз в 2 години.

На 15-й вологість необхідно трохи підвищити до 59%, при цьому температуру і періодичність повороту, залишаємо без змін.

ОХОЛОДЖЕННЯ

Увага! Яйця перепелів, для кращого результату, необхідно охолоджувати!

Починаючи з 4 дня яйця потрібно охолоджувати 1 раз в день, до злегка теплого стану. З 10-го дня, дану процедуру, необхідно робити вже 2 рази в день!

ВИВЕДЕННЯ

Починаючи з 16 дня лотки інкубатора потрібно перевести в горизонтальне положення, надіти надставки на лотки і припинити поворот лотків інкубатора. Температуру, слід знизити до 37,2°С, а вологість навпаки підвищити до 75%

На 17 і 18 день додаємо ще вологість і виставляємо її 80%, температура без змін.

Малюки не з’являються всі одночасно: різниця може досягати між ними в кілька годин. Відразу витягувати їх назовні не слід, краще надати можливість звикнути до нових відчуттів, залишивши в інкубаторі.

Інкубація перепелиних яєць – це не простий процес. Він вимагає терпіння і уважності. Необхідно детально вивчити функціонал і можливості інкубатора, щоб не допускати помилок і отримувати максимальний результат.

Дотримуючись цих режимів, і ви зможете добитися відмінних результатів. Бажаємо вам максимальних виведень!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Залишити відповідь