You are currently viewing РЕЖИМ ІНКУБАЦІЇ ІНДИЧИХ ЯЄЦЬ

РЕЖИМ ІНКУБАЦІЇ ІНДИЧИХ ЯЄЦЬ

Інкубація індичих яєць дозволяє в короткі терміни збільшити поголів’я домашньої птиці. Знання всіх нюансів гарантує виведення здорового та якісного молодняка. Інкубація індичих яєць в домашніх умовах не сильно відрізняється від виведення молодняка курей або гусей. Тільки важливо звернути особливу увагу на кілька аспектів при інкубації індиків:
  • інкубаційний період;
  • температура в інкубаторі;
  • вологий мікроклімат;
  • частота переворотів;
  • охолодження.
Щоб виведення індиків було максимальним, важливо дотримуватися балансу всіх цих характеристик. Індичі яйця в інкубаційний період слід перевертати набагато частіше. Тому дуже важливий якісний інкубатор, який зможе з великою точністю підтримувати задані параметри. При закладці яєць на лотки інкубаційного апарату завжди слід пам’ятати, що регулярне перевертання – гарант здорового молодняку індиків. Якщо частотність поворотів буде недостатньою, то ембріон присохне до шкаралупи.

ЕТАПИ інкубування індичат

Виділяють три стадії розвитку зародка індика. Кожен етап інкубування індиків має свої правила і процедури. Незнання стадій стає причиною порушення режиму інкубації індичих яєць і падіння відсотка виведення. Після закінчення кожного етапу слід перевірити кладку за допомогою овоскопа і провести контрольні просвічування яйцеклітини. На першій стадії розвитку ембріонів завершується формування кровоносної системи. У цей період дуже важливо дотримуватися температурного режиму. Його порушення призводить до загибелі більшої частини ембріонів в інкубаторі. Навіть ті пташенята, які дожили до кінця терміну, мають мізерні шанси на виживання. На другій стадії ембріон повністю формується, з’являються все життєво важливі органи. Щоб розвиток зародка протікало рівномірно, важливо дотримуватися вологісний режим. Низька вологість може привести до затвердіння шкаралупи. А це ускладнює процес вилуплення. На третьому етапі зародок починає ворушитися і готуватися до прокльовування зовнішньої оболонки. Таким чином, дотримання всіх режимів знизить трудомісткість процесу інкубації індичат. Кожен птахівник повинен дотримуватися термінів і грамотно спланувати весь процес отримання молодняка.

ІНКУБАЦІЯ

Інкубація яєць індички відрізняється від інкубації курей тривалістю інкубаційного періоду який має тривалість в 28 днів. Так само є відмінності в ряді інших аспектів, тому і технологія їх інкубації має деякі особливості. Яйця індиків укладають в інкубаційні лотки вертикально, гострим кінцем вниз. З 1-го дня і по 8-й температуру потрібно підтримувати на рівні 37,5-37,8°С, вологість повинна бути виставлена – 60%. Поворот потрібно робити 1 раз в 2 години. У наступні дні, з 9 по 25 день, температуру потрібно знизити до 37,5°С, вологість знижуємо до 55%. Поворот без змін 1 раз в 2 години. Увага! Починаючи з 20 дня яйця починають розігрівається і їх необхідно охолоджувати. Так само необхідно упевниться, що яйця охололи до необхідної температури. Як це правильно зробити, ви зможете подивитися на відео, яке розташоване в кінці статті.

ПІДГОТОВКА ДО ВИВОДУ

Починаючи з 26 дня лотки інкубатора потрібно перевести в горизонтальне положення і припинити переворот. Температуру, в перші 4-6 годин, трохи слід знизити до 37,4°С, а вологість навпаки підвищити до 58%

ВИВЕДЕННЯ

По закінченню перших 6 годин, з 26 по 28 день, температуру потрібно знизити до 36,8°С, а вологість підвищити до 72%. Після першої вибірки (коли вилупляться і обсохнуть 65-75% всього молодняку індичат) температуру в інкубаторі підвищують до 37,4 ° С, а вологість знижують до 55%. Це допоможе вийти і решті. Дотримуючись цих режимів, ви зможете добитися відмінних результатів. Бажаємо вам максимальних виведень!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Залишити відповідь